QS Series

Përshkrim i shkurtër:

Sugjeroi Bateria sugjeruar Pack Voltage : 12V, 24V
Fuqia : 700W
Dimesions : 278 * 243 * 104m (10.9 * 9.5 * 4 ")
Aplikimet : projektuar posaçërisht për makinat e kujdesit kat, gjithashtu në dispozicion për automjetet e tjera të shërbimeve
Na arrijë për më shumë detaje.


Detail Product

Përshtatur akuzuar profilet dhe design zgjuar. Lehtë për të monitoruar gjendjen e ngarkimit nga ekran.
Na arrijë për më shumë detaje.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products