QH Series-Scissor lift Charger

Përshkrim i shkurtër:

Sugjeroi Bateria sugjeruar Pack Voltage : 12V, 24V
Fuqia : 1kW
Dimesions : 234 * 105 * 66mm (9.2 * 4.13 * 2.6 ")
Aplikimet : projektuar posaçërisht për ashensorët pres me gërshërë, gjithashtu në dispozicion për automjetet e tjera të shërbimeve.


Detail Product

Përshtatura profilet akuzuar dhe i zgjuar na design.Reach për më shumë detaje.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products