Scissor lift Charger QAS Series

Përshkrim i shkurtër:

Sugjeroi Battery Pack Voltage : 24V, 36V, 48V
Fuqia : 700W
Dimesions : 215 * 124,5 * 132.2mm (8.5 * 4.8 * 5.2 ")
Aplikimet : projektuar posaçërisht për ashensorët pres me gërshërë, gjithashtu në dispozicion për automjetet e tjera të shërbimeve.


Detail Product

AODI QAS Seria është një kalë shumë të qëndrueshme dhe të papërshkueshëm nga uji on ose off-bord që operon në ndonjë rrjet singlephase në mbarë botën me një efikasitet pik 96%. Our Customized akuzuar profilet është e lehtë për të ndihmuar klientët në arritjen bateri akuzuar exibility.
Na arrijë për më shumë detaje.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products