Q Series

Përshkrim i shkurtër:

Battery Pack sugjeruar Voltage: 12V, 24V
Main Models:12V/15A,24V/13A

Fuqia : 300W
Dimesions : 198 * 123 * 66.8mm (7.8 * 4.84 * 2.63 ")
Aplikimet : Projektuar posaçërisht për makinat Kati Pastrimi dhe stackers, gjithashtu në dispozicion për automjetet e tjera të shërbimeve.
Na arrijë për më shumë detaje.
Battery: Lead Acid(Flooded,AGM/GEL),Lithium-ion;
Input Voltage: 85-264VAC 1 phase

 


Detail Product

AODI Q Seria ngarkues është MINI dhe i zgjuar ngarkues. HF / PFC ngarkues që vepron në çdo fazë të vetme.
Customized akuzuar profilet është e lehtë për të ndihmuar klientët në arritjen bateri akuzuar fleksibilitet. Aplikime përfshijnë platformat ajrore punës, makina e kujdesit kati, karroca golfi, pajisje materiale Trajtimi dhe automjete të shërbimeve.

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products