• awpbanner01
  • Banner-02
  • 3-01
  • banner03
  • 5-01
  • banner04

për ne ajo që është e ardhshme?

Hangzhou AODI Kontrollit Co elektronike, Ltd .( "AODI ngarkues") E vendosur në Hangzhou, është një nga prodhuesit më të madh dhe më profesional të Ngarkuesit bateri industriale në Kinë dhe në një ekip të motivuar fuqishëm të punës të bërë nga njerëz me përvojë, që kanë punuar për dekada në furnizimin me energji elektrike.

Mëso më shumë

Produkte Center

më shumë

AODI ngarkues ngarkuar WORLD

Akuzuar zgjidhje për automjetet elektrike

Fortë R & D forca;
Avancuar R & D Technology;
Qindra R & D punonjësve;
Rich Përvoja Furnizimi me energji elektrike;
Mëso më shumë
WhatsApp Online Chat!