QS Серија

Краток опис:

Препорачан предложи батерии на полнење Напон : 12V, 24V
Моќност : 700W
димензии на : 278 * 243 * 104m (10,9 * 9,5 * 4 ")
Апликации : Специјално дизајнирани за машини кат нега, исто така достапни за други комунални возила
До нас за повеќе детали.


детали за производот

Прилагодена полнење профили и Smart дизајн. Лесно да се следи состојбата на полнење од екранот.
До нас за повеќе детали.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи