QH Series-Scissor lift Charger

Краток опис:

Препорачан предложи батерии на полнење Напон : 12V, 24V
Моќност : 1KW
димензии на : 234 * 105 * 66mm (9,2 * 4,13 * 2,6 ")
Апликации : Специјално дизајнирани за режа лифтови, исто така достапни за други комунални возила.


детали за производот

Прилагодени профили полнење и Smart ни design.Reach за повеќе детали.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи