Scissor lift Charger QAS Series

Краток опис:

Препорачан со батерија Напон : 24V, 36V, 48V
Моќност : 700W
димензии на : 215 * 124.5 * 132.2mm (8,5 * 4,8 * 5,2 ")
Апликации : Специјално дизајнирани за режа лифтови, исто така достапни за други комунални возила.


детали за производот

AODI QAS серијата е многу издржлив и водоотпорен или off-board полнач кој работи на било singlephase мрежа во светот со врвот ефикасност 96%. Нашите кориснички профили полнење е лесно да се помогне на клиентите во постигнување exibility полнење на батеријата.
До нас за повеќе детали.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи