• awpbanner01
  • Banner-02
  • 3-01
  • banner03
  • 5-01
  • banner04

за нас она што е следно?

Хангжу Aodi Електронска контрола на копродукции, ООД .( "Aodi полнач") се наоѓа во Хангжу, е еден од најголемите и најпознатите професионални производители на индустриски полначи на батерии во Кина и на силно мотивирани за работа тим составен од луѓе со искуство, кои работеле со децении во снабдувањето со електрична енергија.

Научи повеќе

производи центар

Повеќе

AODI ПОЛНАЧ НА НАДОМЕСТ НА СВЕТОТ

Полнење решенија за електрични возила

Силен R & D сила;
Напредно R & D технологија;
Стотици R & D персонал;
Богата напојување искуство;
научи повеќе
WhatsApp Онлајн Chat!